0 oy
11.3k kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
5 haftalık hamileyim ilk hamileliğim bir haftadır bulantım var hiç iyi değilim hiç bir şey yiyemiyorum yemek yapamıyorum kaç ay sürer bulantılar. ne yemem gerekli doktor bulantı ilacı verdi ilacı kullandıktan sonra ne yedimse çıkarıyorum lütfen bana yardımcı olun ??
notu ile kapatıldı: b

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 14 haftalığım ne midem bulandı ne kustum ne başım döndü eskisi gibiyim sanki hamile değilim kişiden kişiye değişiyor cnm. benim arkadaşımda senin gibiydi 6 aya kadar çekti.
0 oy
tarafından
Kişiden kişiye değişiyor kimi 3 ay kimi 6 kimide doğum yapana kadar devam ediyormuş hafif ekşi şeyler yemeye çalis ekşili nane limon iç iyi gelir
0 oy
tarafından
Hiç bir çözümü yok tamamen yapıyla alakalı ben 4.ayın sonuna kadar mutfağın önünden geçemiyodum bazı yemeklerin adını duysam midem bulanıyodu 4.aydan sonra hiç bişeyim kalmadı çok şükür biraz sabretmek gerek malesef
0 oy
tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Doktorum hamilelik süreci tuhaftır herkeste ayrı etki yapar demişti. Hakikaten öyle. 16 haftalık hamileyim ikizlerimize. Ancak ben de çok nadir sabah bulantıları oldu . . Geçen hafta böbrek taşı düşürdüm bunun dışında bir sıkıntım olmadı şükürler olsun. Malesef yapılacak bir şey yok o bulantılara. 4.ayın sonunda genelde geçermiş.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap
0 oy
2 cevap
8, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde zeyno tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
2, Ağustos, 2015 Hamilelik kategorisinde Zehraa tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
15, Temmuz, 2015 Hamilelik kategorisinde fulyaa tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...