0 oy
1.5k kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Ben şu an 32+3 oldum ve yaklaşık hergün böbrek ağrısı çekiyorum sol tarafıma yatamıyorum bebek böbreklerime baskı yapar mı. Suyu elimden geldiği kadar çok içmeye çalışıyorum tuvalet çıkışlarımda iyi aslında ne bileyim benim gibi böyle olan var mı. Doktora gidince sorucam inşallah.

1 cevap

0 oy
tarafından
Yapar cnm bi Doktora git ben şu an 28 haftalık hamileyim benim bebek sol böbreklere kadar vuruyor ve o yüzden bana siten taktılar sol böbreklerime ondan ya kadın doğum doktoruna git söyle ya üroloji doktoruna git o bi baksın derim
tarafından
Benim bayağı ağrıyor annemde böbrek hastasıydı bu yüzden de tedirginim salı günü doktora gidince söylerim ama sitent takmaları şart mı benim son 1.5 ayım kaldı.
tarafından
Biliyorum cnm ben en son bu yüzden hastaneye yattim hastanede yattığım da 14 santimdi sonra hastaneden çıktım doktor 1 hafta sonra geri gel bi bakalım dedi sonra gittiğimde 33 santim açılık olmuş ilaç verdi işte ağrın olursa gel dedi işte ağrı olunca gittim bende ve sitent taktı belki sana gerek kalmaz bi git bakalım doktora
tarafından
Bu açıklık neden oldu tam anlayamadım. Benim artık sürekli ağrımaya başladı bide küçük çocuğum var her ihtimale karşı bütün testleri yaptırırım zaten doktorum ilgilenir eminim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap
25, Ağustos, 25 Hamilelik kategorisinde Mehtap tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
0 oy
0 cevap
26, Ocak, 26 Hamilelik kategorisinde Seher tarafından soruldu
0 oy
6 cevap
18, Eylül, 2019 Hamilelik kategorisinde Ümmühan tarafından soruldu
0 oy
7 cevap
23, Aralık, 2016 Hamilelik kategorisinde Bal Öğretmen tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...