0 oy
519 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
arkadaşlar ben çok kötüyüm ya 32 haftalık hamileyim dün geceden beri sancım var geliyor gidiyor sol kasığıma ağrı geliyor gidiyor ayağa kalktığım zaman çocuk düşecekmiş gibi hissediyorum ayağa kalktığımda daha kötü oluyorum neden böyle oluyorum ki sabah eşime dedim doktora götür beni. bana dediği laf gece gece acil de bişey yapmazlar yarın sabah gideriz dedi sinir oldum çıktı gitti dışarı bende evde kızımla tekim 3 yaşında kızım var off hiç ilk hamileliğimde böyle yaşamadım ya lütfen yardımcı olun ne yapayım.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de 32+5 im biraz önce geldim acilden çok kasık ağrım vardı dünden beri de hiç geçmedi aynen sende olduğu gibi ayağa kalkınca sanki bebek düşecek gibi oluyor.. nst ye bağladılar sancı çıkmadı çok şükür istirahat et bol su iç dediler gönderdiler.. ama hala ağrım var bebek büyüdükçe oluyor heralde..
0 oy
tarafından
Hastaneye doğum acile git bi nst den baksınlar gelen var mı yok mu diye. Yoksa iyi. Magnezyum ilacı kullanmıyorsan ondan da olabilir.
0 oy
tarafından
Ben de 32+6 günlük hamileyim az önce acile gittik çok istifra ediyorum sabahtan beri allaha Şükür telefon ettim eşim geldi götürdü işten. acil bişey yapmıyor doğum acile gidin imkanınız varsa. bende devam ederse doğum acile gitmem söylendi.
0 oy
tarafından
Ah bu erkeklerin vurdum duymazliklari beni çıldırtıyor gülüm biri varsa çağır acile götürsünler seni

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
15, Nisan, 2021 Hamilelik kategorisinde Elif tarafından soruldu
0 oy
8 cevap
8, Ocak, 2016 Hamilelik kategorisinde Songül tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
19, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
8, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...