0 oy
401 kez görüntülendi
Doğum sonrası kategorisinde tarafından
Kızlar bişey sorucam sütünüzün yetip yetmediğini nerden anlıyorsunuz emiyor uyuyor bebeğim ama gaz sıkıntısı var ağlıyor emerken bazen ve akşamları genelde aynı saatte ağlıyor yatana kadar. mama ver doymuyordur diyorlar ama sütüm akıyor var yani kafam karıştı mama vermek istemiyorum bu haftada kakasını yapamadı fitille yaptı sütün yetersiz demekki ondan çıkartamıyor diyorlar. doğruluk payı varmı acaba ya sütü olupta bebeği doymayan ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ama bebek anneden emdiğiyle doymuyorsa ya sütünden sağıp biberonla vereceksin yada mama vereceksin yoksa çocuk beslenemez
0 oy
tarafından
Canım sütünu ver sakın MAMA verme sütünden dolayı yapamaz
0 oy
tarafından
Medela diye bi markanin biberonu var annenin gögüsü gibi yapılmış yani bebek emmese süt gelmiyor anneyi emdiği gibi onu kullanırsanız sizi emmeyi bırakmaz denenmiştir
0 oy
tarafından
Benim bebeğim de memede uyuduğu için yeterince anne sütü alamıyor ve kilo kaybı oldu. doktor da mama takviyesine başladı..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
17, Ocak, 2016 Bebek kategorisinde Şadiye tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
31, Mart, 2017 Bebek kategorisinde Ebru tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
21, Temmuz, 2015 Kadın Sağlığı kategorisinde Sevilayy tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
20, Temmuz, 2015 Hamilelik kategorisinde sefanur tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
19, Temmuz, 2015 Hamilelik kategorisinde Gülsüm Şahin tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...