web analytics
0 oy
249 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından soruldu
hamileligimin suan 20.haftasindayim detaylı
ultrason cektirmek istiyorum Cerrahpaşa'da malum randevular full dolu ancak 120 tl farkla prof. cekiyolarmis cerrahpasasa detaylı ultrason yaptiran varmi bu farki odeyerek memnun kaldınız mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından cevaplandı
tarafından düzenlendi
Merhaba anne adayı :) bende detaylı ultrasonumu cerrahpaşada çektirmiştim. Çokta memnun kaldım. Bence farkı verip detaylı ultrasonu çektir.
tarafından yorumlandı
Merhaba cevabınız icin tsk ederim bu ultrasonu cerrahpasada fark .odeyerekmi cektirdiniz doktorunuz prof. doktor muydu ismini solerseniz doktorun cok memnun olurum
tarafından yorumlandı
Ewet canım fark ödemiştik ancak o zaman tam olarak ne kadar fark verdik hatırlamıyorum. Prof. Dr. Rıza Madazlı doktorumdu. Hala cerrahpaşada mı bilmiyorum ama bi araştır bakalım.
0 oy
tarafından cevaplandı
Ben medical de yaptırmıştım özel sağlık sigortam vardı.
0 oy
tarafından cevaplandı
Devlet hastanelerinden randevu almak zor zor ya bu randevu bulamama işine bi çözüm bulmaları lazım. Bi arkadaşım da cerrahpaşada detaylı ultrason çektirmişti memnun kaldı diye hatırlıyorum. Doktorun detaylı ultrason için yönlendirmedi mi seni??
0 oy
tarafından cevaplandı
Canım detaylı ultrasonu sakın ihmal etme. Bebek için çok önemli ama çok pahalı söylüyorsun. Ben 45 tl ye yaptırdım. Bursa'da medical'de. CD veriyorlar mı? Bana verdiler bebeğimin yüzünü bile biliyordum yani :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
12, Eylül, 2019 Hamilelik kategorisinde Songül tarafından soruldu
0 oy
18 cevap
21, Mayıs, 2017 Hamilelik kategorisinde Zeliha tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
22, Ağustos, 2016 Hamilelik kategorisinde Zeliha tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
4, Mayıs, 2015 Hamilelik kategorisinde Ziyaretçi23 tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...