0 oy
217 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Anne adayları merhaba, size bir sorum olacak. 25 haftalık hamileyim ancak vücudunda aşırı kaşıntı var ve çok kabardım. Bu durum neden kaynaklanıyor. Doktor kontrolüme de daha var. Tedirgin olmama gerekiyor mu? Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
34 haftalık hamileyim sorunuza cevap verirken bile kaşınıyorum. Kaşıntım için doktora gitmiştim karaciğerler için tahliller istedi temiz çıktı. Yediğim bir şeyler dokundumu diye düşünürken siyah üzüm yemiştim o sanırım beni kaşındırıyor. Bir de dün akşam tatlı yedim. Şeker bana dokunuyor sanırım geceden beri hala kaşınıyorum.
0 oy
tarafından
Canım aynı durum bende de var. Özellikle geceleri daha çok kaşınıyorum. Kaşıntıdan ağlıyorum o dereceyim yani. Acile gitmiştim doktor yapabilecek bir şeyin olmadığını hamileler de olabildiğini söyledi. Kendi doktoruma gideceğim artık. Geceleri ne oluyorsa anlamıyorum kaşınmaktan uyuyamıyorum.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap
0 oy
4 cevap
26, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde Sevgi tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
18, Eylül, 2019 Hamilelik kategorisinde Songül tarafından soruldu
0 oy
5 cevap
13, Eylül, 2019 Hamilelik kategorisinde Elif tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...