0 oy
175 kez görüntülendi
Bebek kategorisinde tarafından
Kızlar 30 günlük bir kızım var. Gündüz güzel uyuyor ama akşam 8 den gece 3 e 4 e kadar hiç sektirmeden her gece çok ağlıyor sürekli kucakta kalmak istiyor. Doğrusu nedir. Her istediğinde kucağıma almalı mıyım? Öğretmenim ama bebek bakımı ile ilgili tecrübeli annelerden yardım istiyorum. Beşiğinde mi uyutmalıyım. Ağlamasına biraz izin vermeli miyim???

1 cevap

0 oy
tarafından
Tabiki ağlatmayın şuan onun annesine kokusuna güvene ihtiyacı var 11 aylik kızım ilk başlarda dediğinizden zor bir durumdaydık birlikte uyurduk geceleri ama büyüdükçe değişiyor inanin suan cok kucuk annesinden mahrum birakmayin her zaman kucağinizda olmayacak çünkü zor geldiği an biraz beşiğinde sallayıp uyutmayi deneyebilirsiniz fakat ağlaması şiddetlenirse mutlaka birlikte olduğunuzu yanında oldugunuzu hissettirin buna ihtiyaci var demektir doğumdan sonra bilmedikleri bir dünyaya açıyorlar gözlerini adapte olmak onlar icinde zor saglikla buyutun....

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
6, Mayıs, 2020 Bebek kategorisinde Merve tarafından soruldu
0 oy
8 cevap
1, Mart, 2017 Bebek kategorisinde Hacer tarafından soruldu
0 oy
13 cevap
4, Ekim, 2015 Bebek kategorisinde Dilek tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
20, Temmuz, 2015 Bebek kategorisinde Gamze yns tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
13, Mayıs, 13 Bebek kategorisinde zemheri (120 puan) tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...