0 oy
89 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Merhaba 19.haftalik hamileligim var karnim da agri var ama siddetli degil icinde sanki bişeyler geriliyo hafif adet sancisi gibi ve inanilmaz belime vuruyo vajinamdada agri oluyo vebatma gibi bi his oluyo bu ağrılar rahmin buyumesiylemi alakali acaba aranizdw bu haftalarda bu agrilari ceken varmi pazartesi kontrolum var bakalım ordan detyali ultrasona yonlendircek bu agrilari olan varmi aranizda ve ne gibi önlemler aldiniz

1 cevap

0 oy
tarafından
Canım 3. ve 4. aylarımda inanılmaz ağrılarım oluyordu. Ayağa kalktığımda aniden bıçak saplaması gibi gittikçe artan bir ağrıydı. Hemen doktoruma başvurdum. Gebelik ağrılarının nedenlerinin rahim büyümesiyle alakalı olduğunu söyledi. Senin dediğin gibi yani. Ayrıca kabızlık, şişlikte bu ağrılara sebep olabilirmiş. Bir süre sonra bu ağrılarım azalarak geçti. Ancak geniş çaplı bir araştırma yaptırmıştık. Seni de detaylı ultrasondan sonra doktorun ne yapman gerektiğine yönlendirir.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
25, Nisan, 2015 Hamilelik kategorisinde Ziyaretçi tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
24, Kasım, 2019 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
17, Aralık, 2019 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
14, Haziran, 2016 Hamilelik kategorisinde Berna tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...