0 oy
193 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
17 haftalik haftalik bi gebeligim var karnim aşırı sert mideme dogru ve çok sis erken kasilma olmasından korkuyorum aranizda erken kasilmanin nasıl olduğunu bilen varsa nasil belirti verir bendeki siskinlikmi kasilmami agrim da yok

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben varım. Ne zamandır erken kasılma sorunu yaşıyorum. 1 hafta önce doktora gittim eliyle karnımı muayene etti. Çok mu yordun kendini dedi. Yoo dedim zaten oturarak çalışıyorum nasıl yorabilirim ki? İlaçta vermedi dinlen bol bol dedi. Ne olur ne olmaz diye izin kullanıyorum. Yatağımdan hiç kalkmıyorum. Karnımın sertliği sanki biraz azaldı.
0 oy
tarafından
Benim de devamlı kasılmalarım oluyor 2 defa hastaneye yattım şimdi 35 haftamıza geldik. Kasılmalarım hala devam ediyor. Hamileliğim ilk başlarından beri böyleyim. Bana iş yapmak yasak doktor devamlı yatmamı söyledi. Bende öyle yapıyorum. İlaç olarak nidilat kullanıyorum. Hala kasılmalarım devam ediyor.
0 oy
tarafından
Kasılmalar çok kötü bir şey ya bütün moralim alt üst oldu. Doktor bana nidilat verdi onu kullanıyorum ve devamlı yatıyorum...

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
20, Nisan, 2015 Hamilelik kategorisinde Ziyaretçi tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
5, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
7, Haziran, 2015 Doğum sonrası kategorisinde Ayşe tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
19, Nisan, 2021 Hamilelik kategorisinde Aslı tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...