0 oy
118 kez görüntülendi
Doğum sonrası kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ben sezaryen doğum yaptım belden uyusturdular ama doğumdan sonra panik atak oldum sizin içinizde böyle olan varmi aranizda baş ağrısı mide bulantısı ateş baş dönmesi kalp çarpıntısı oluyor acaba panik atak miyim yoksa sezeryan dan mı acaba bilemedim sizde sezeryan dogum dan belden uyusturdular sonra böyle oldu mu lütfen olanlar varsa bana bir cevabı yazsın

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende belden olduğuma bin pişman oldum. tüm uyutulduğumda yarım saatte uyanıp bir saatte ayağa kalktım dolaştım. bunda resmen arkamda sular içinde yattım. kimseye önermiyorum. hele çekilen ağrılar... neskafe için ağrılara iyi geliyor... yalnız çok uzun süre olmuş doktora gidin. birşey olmasın inşalllah. içeride birşeymi unuttular... ultrasona girdiniz mi bir hafta sonra... birşey varmı diye dikişler iyimi diye bakmak için... çok geçmiş olsun. sizinki panik atak değil ihmal etmeyin doktora gidin.
0 oy
tarafından
Ben 2 yıl önce belden uyuşturmalı oldum. İlk aldığım sıvı sade nescafe oldu. Bol bol sade nescafe içtim. Bol bol dolaştım koridorda. Hiç ağrım olmadı. Çok memnun kaldım ben.
Kişiden kişiye değişiyor demekki. Tavsiye ediyorum bende...
0 oy
tarafından
Kimseye tavsiye etme canım. dediğin gibi kişiden kişiye değişiyor.. ve bire 3 ağrı çektim ben .... yani normal uyutuldugumda olan kesilen yerin ağrısı dışında çok daha fazlasını cektimki tavsiye edeceginiz insanında benim gibi olması muhtemel... Rabbim herkesin bebisini sağlıkla kucağına nasip etsin. ağrısız :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
23, Mayıs, 23 Hamilelik kategorisinde Tanya tarafından soruldu
0 oy
5 cevap
0 oy
2 cevap
13, Ocak, 2016 Doğum sonrası kategorisinde Eda yıldız tarafından soruldu
0 oy
7 cevap
17, Mayıs, 2020 Doğum sonrası kategorisinde Sevda tarafından soruldu
0 oy
6 cevap
23, Eylül, 2019 Doğum sonrası kategorisinde Figen tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...