0 oy
133 kez görüntülendi
Doğum sonrası kategorisinde tarafından
İyi akşamlar anneler bi sorum olacaktı.14 aylık oğlum var ve sadece emiyor. uzun süredir kilo problemim var ve artık oğlumla oynarken bile hemen yoruluyorum sırf bu yüzden kilo vermek istiyorum. boğazımı ne yazıkki tutamıyorum. Herbalife diye bi ürün duydum. emzirirken bu ürünü kullanan varmı bebeğime sütüme bir zararı olurmu. bilginiz varsa benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Örneğini verdiğiniz ürün iyi değil tekrar kilo aldırıyor diye duymuştum bırakıldığı zaman hem emziriyordunuz zararlı olabilir size tavsiyem canan karatay in kitabini alın 6 tanıdığım kilo verdi
0 oy
tarafından
önce bi kan tahlili yaptırın belki troid bezlerinizde bir sorun vardır çünkü emen bebeklerde anneler azda olsa zayıflıyor, kan tahlili sonucuna göre de doktor kontrolunde zayıflayın allah korusun sonucu kötü olur yavrunuz var
0 oy
tarafından
Hiç bi işe yaramıyor sakın öyle şeylere para vermeyin 1 yıl satışında ve kullanımda görevliydim. Ne satın alanlar nede ben hiç bir faydasını görmedim.
0 oy
tarafından
Ablam herbalife kullandı çok güzel kilo vermişti kesinlikle tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
27, Aralık, 2015 Doğum sonrası kategorisinde Yasemin tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap
3, Aralık, 2017 Hamilelik kategorisinde Su Toprak tarafından soruldu
0 oy
5 cevap
22, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde Mediha tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
19, Nisan, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
23, Ocak, 2015 Hamilelik kategorisinde zuhal tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...