0 oy
264 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Merhaba hamileligimin basindan beri mantar enfeksiyonu var ilac kullanmama ragmen gecmedi sari beyaz peynir kesigi gibi bazende kokulu akinti yapiyodu ama koyu kıvamlı bi akintim ve cok kasinti oluyodu suan 15.haftamdayim biraz kasintim var fakat yogun değil ama akint su gibi ic çamaşırımi islatacak kadar değil ama yogun ve akintim su gibi ama beyaz daha once beyaz akintim oldu ama bole sivi degil acaba bu akinti nedeni mantardan olabilirmi

1 cevap

0 oy
tarafından
canım gebe kadınların genel sorunu. Bende yaşamıştım aynı sorunu. Yanlış hatırlamıyorsam gebelikteki sulu akıntının nedeni hormonlardan kaynaklı olduğu. İlaç kullanarak akıntım azalmıştı. Bu konuyu doktoruna danıştın mı? Ben pamuklu iç çamaşırı kullanmıştım ve dar pantolonlar giyinmedim.

 Doktorum da duş esnasında vajinanı yıkama demişti. Su mikroorganizma dengesini altüst ediyormuş ve akıntının daha da yoğunlaşmasına neden oluyormuş.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
23, Nisan, 2021 Hamilelik kategorisinde Aslı tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
0 oy
7 cevap
25, Nisan, 2020 Hamilelik kategorisinde Nuriye tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
24, Mart, 2018 Hamilelik kategorisinde Melike tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...