web analytics
0 oy
833 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba,

 Ben 9+5 haftalık hamileyim. Hamilelik öncesi sütyen kalıbım 85B olarak kullanıyordum şuan 95D kullanıyorum ama artık bu bile beni rahatsız ediyor. Bu kadar büyümesi normal mi ? Daha ne zamana kadar büyüyecek ?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından cevaplandı
Benimde 75 den küçük ama şuan 75 dar geliyor dahada büyüyecek.doğum edince göğsünde süt olacak ozaman daha sisecek
0 oy
tarafından cevaplandı
Benimde aynı 75b takıyordum şimdi bi anda o kadar dar geliyor ki 85 benimde  8+3 normalmi bilmiyorum hiç büyümezdi yani şuan nasıl bir anda büyüyorlar şaşırıyorum açıkçası :)
0 oy
tarafından cevaplandı
Benimki 75 başta ortalarda 85 oldu şuan sütyen kullanmiyom pamuk sporcu sütyeni gibi bisi kullanıyorum oda 95 biryandan iyi oldu çok küçüktü çocuk nasıl beslencek diye düşünüyordum şuan büyüdü nasıl küçültürüm diye düşünüyorum :( 
0 oy
tarafından cevaplandı
Buyumesı duracak kızlar bende o zamanlar cok agrı cekıyor um buyuk sutyen aldım buyume 2 3 haftada durdu suan 75 e geri dondum . 9 ay boyunca buyumez
0 oy
tarafından cevaplandı
Ilk gebeligimde 85b den 100e kadar gitmisti:) sonra sut isi bitince 90 olarak kaldiydi. Bunda 16haftayim hala ayni degisim yok. Zamaninda cok buyudu diye bukez buyumuyor galiba :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
14, Haziran, 2016 Hamilelik kategorisinde Merve tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
3 cevap
31, Ağustos, 2016 Hamilelik kategorisinde Ömür tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...