+1 oy
251 kez görüntülendi
Bebek kategorisinde tarafından
Arkadaşlar 3 yaşını dolduracak oğlum, hala katı gıda yemeyi reddediyor. Çiğnemek konusunda sorunluyuz. Hiç blender kullanmadığım halde ?? bakıyorum yaşını bile doldurmamış çocuklar elinde but kemiriyor ,benim oğlumsa pilavı bile benim zorumla öğürerek yiyor ?? Yalnızmıyım bu konuda ,varmı etrafınızda böyle çocuk? Yemek konusunda sorunlu çocuklar annelere imtihan bence ?? hayırlı akşamlar ..

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
benim oğlum öyleydi iki yâşa yaklaşınca düzelttim suan 3 e 4 ay var yiyor
0 oy
tarafından
Bizde çok ilerledik zannediyorum bu konuda ama küçücük bebekleri ellerinde but kemirirken görünce psikolojim bozuluyor ?? eskiye oranla biraz daha iyi gibi umarım daha da düzelir ,cok sagol cnm
0 oy
tarafından
Benin oğlum da 4 yasinda zorla yediriyorum
tarafından
inşallah düzelirler kısa zamanda
0 oy
tarafından
Asla yalnız değilsin bizde 3 yaşındayız iştah zaten sıfır herşeye böğürüyor hiç blendar kullanmamana rağmen böyleyse bir doktora gitmeni tavsiye ederim çünkü ben blendar mağdurlarından oldum malesef????
0 oy
tarafından
Doktora götürdüm bi defa 2 yaşlarına yeni girmişti. Bak etrafında hiç çiğnemeyi bilmeyen var mı öğrenir zamanı gelince dedi ama biz anneler dayanamıyoruz ?? blender kullanmadım yumuşak herseyi yer ama ağzına sert gelsin hemen çıkarmaya çalışıyor ve hatta kusuyor ?? umarım çok daha fazla uzamaz bu durum. Öneri için teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
11 cevap
8, Temmuz, 2017 Bebek kategorisinde Özge tarafından soruldu
0 oy
8 cevap
5, Temmuz, 2017 Bebek kategorisinde Yıldız tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
20, Mart, 2016 Bebek kategorisinde Burcu tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
24, Kasım, 2015 Bebek kategorisinde Aysel tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
15, Ağustos, 2015 Bebek kategorisinde yeni anne tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...