0 oy
875 kez görüntülendi
Hamilelik öncesi kategorisinde tarafından
Kızlar hamileliğin ilk hafta belirtileri nasıl belli oluyor nasıl anlaşılır kaç gün sonra belli oluyor hangi belirtiler başlıyor nasıl anlayacağımm ?

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim 4 tane evladım var ve ilk haftalarda hatta ilk aylarda hiçbir değişiklik olmadı bende 3 ayda miğde bulantısı başladı oda 4 çocuğumda yani kızımda onun haricinde bir hamilelik belirtisi falan olmadı

0 oy
tarafından
Maşallah Rabbim bağışlasın hepsini de bana da nasip olur inşallah ilk olucağı için acemilik de var tabi çatlatma iğnesi oldum yanında bir kaç iğne daha test için gün bile verdi doktor 1 hafta sonra yine hayal kırıklığı olur diyede korkuyorum gögüslerim de ağrı ve sertleşme var arada birde kasık dan ağrı giriyor şuan için
0 oy
tarafından
Saol canım allah isteyen herkese nasip etsin annelik bambaşka bir duygu sen stres yapma sakin ol ani hareket falan yapma kasıkların ağrıdıkça ayaklarının altına yastık koy ve uzan ağır sakın taşıma inşallah sende anne olursun dua edicem senin için.
0 oy
tarafından
Çok teşekkür ederim allah razı olsun tavsiyenize uyucam
0 oy
tarafından
Güzel haberlerini bekliyorum allah gönlüne göre versin canım
0 oy
tarafından
Yelken ilk ayda aşırı uyku, sürekli lavaboya çıkma, akıntı, ara ara da bulantı oluyordu göğsüm taş gibi olmuştu adetimin üzerinden 10 gün geçmişti test yaptım 4 haftalık hamileydim :)
0 oy
tarafından
Tek göğüs sertleşmesi var bende de inşallah bu kez nasip olur bana da
0 oy
tarafından
İnşallah canım rabbim nasip etsin dualarım hep evlat isteyenlerle Benim 1.5 sene sonra oldu bilirim yokluğunun acısını her ay heyecanla test yapıp yaşadığım hayal kırıklığını ah ah bin şükür rabbime. umutlandırmak istemem fakat benim ilk belirtim göğüs şişliğimdi :)
0 oy
tarafından
Çevre baskısı ve psikolojik baskı bitiriyor beni kullanmadığım ilaç yemediğim iğne kalmadı bana da 1.5 yıl oldu
0 oy
tarafından

Moralini yüksek tut bırak elalem ne derse desin allah büyük rabbime sığın . Ve inan birgün minik bir mucizeyi alacaksın kucağına allahın izniyle psikolojide çok önemli inan. Birde hamilelik belirtileri ile ilgili video paylaşayım.

Hamilelik belirtileri nelerdir ?

0 oy
tarafından
Evet haklısın acemilik işte böyle başımdan geçerek yaşayarak tecrübe ediyorum bende hamilelik belirtileri ile ilgili video için teşekkürler
0 oy
tarafından
Canım benim allahım inşallah sana da nasip eder ama o ne demiş bu ne demiş deyip stres yaparsan daha kötü olur
0 oy
tarafından
Valla bende sadece sık lavabo ihtiyacım oluyordu birde bel ağrım oluyordu tatlım
0 oy
tarafından
O Allah gebe kalmayan kadın kalmasın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
20, Ocak, 2015 Hamilelik kategorisinde ayşe (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
13, Ekim, 2016 Hamilelik kategorisinde Mehtap tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
24, Nisan, 2015 Hamilelik kategorisinde Aslı tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...