0 oy
590 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar benim hesabıma göre 22 haftalık ultrasona göre 23 haftalık hamileyim. Bu haftalarda göğüsten süt gelmesi normal mi? Benim göğsümden süt geldi de

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet sütün çok olacağına işaret oynamayın göğüs pedi kullanın kimseye   gösterme söyleme sonra kesilir süte nazar değer.
0 oy
tarafından
Ay inşallah ya o kadar kötüyüm ki sabahtan beri erken doğum belirtisi diye   korkuyorum. Yengemde çok olucak sütün korkma birşey olmaz dedi. Çok sağolun içim   rahatladı.
0 oy
tarafından
Ne demek canım dikkatli olun
0 oy
tarafından
Aynen çok olur insallah bol sütün olur korkma
0 oy
tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
tarafından
Ben sezeryan oldum çok bol sütüm geldi hemşire bile şaşırdı fışkırıyordu resmen normal yapmış gibi geliyor dedi sonra sütüm azaldı süt konusunu kimseye bahsetmemek gerekirmiş.
0 oy
tarafından
Benimde gelmişti ama son aylarda gelmişti
0 oy
tarafından
O haftalarda benimde geliyordu bayağı ama 36 hafta olucam kafasını ıslatacak   kadar oluyor sütyene bulaşıyor ama senin haftandaki gibi değil dogumdan sonra   düzelir umarım kısmet
0 oy
tarafından
Eski dolgunluğunda değil göğüslerim az geliyor artk süt
0 oy
tarafından
Bebek emdikçe gelir bence sonuçta suyu geliyor daha yağı gelmiyor. Tam yağı   gelince daha da çoğalıyor diye biliyorum ben.
0 oy
tarafından
Kızlar dün akşam bendede süt değilde su gibi birşeydi sütmü acaba 27 haftalığım
0 oy
tarafından
Başta su gibi geliyormuş. İnternetten okuduğum kadarıyla normalmiş ama koyu renk yani sarı gibi gelirse ya da kan gelirse doktora basvurulmalıymış. Kesinlikle   göğüsler sıkılmamalıymış. Kasıklarda kasılma oluşabiliyormuş ve bu erken doğuma sebep oluyormuş. Şimdi okudum bende.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
0 oy
2 cevap
0 oy
5 cevap
22, Temmuz, 2015 Hamilelik kategorisinde Gülce tarafından soruldu
0 oy
8 cevap
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...