0 oy
274 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Arkadaşlar 30 haftalık gebeyim. Buzamana kadar özel hastanede oldu kontrollerim fakat özel sebeplerden ötürü, devlet hastanesinde doğum düşünüyorum. Annem akrabalarım falan yok bir tek eşim refakatçi kalabilir zeynep kamilde sorun olur diyorlar doğrumu? Napcagımı bilemiyorum..  ayrıca buzamana kadar özele gittim diye ayrı bir muamele görürmüyüm doğuma az kaldı sonuçta.. epidural normal doğum vs varmı ordada? Nasıl davranıyorlar. Gerçekten beni çok korkutanlar oldu.. şu refakatçi olayıda beni çıkmaza sokuyor. Buarada zeynep kamilde önerdiğiniz doktor varmı? Randevu alıcam..

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Merhaba, 2 sene kadar önce bir arkadaşım orda doğum yapmıştı. Refakatçı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadı. Özel hastanede kontrollerini yapmış olsanda doğumu orda yapabilirsin hiç bir olumsuz durum yaşamazsın, yani her hangi bir zorluk çıkartamazlar. Epidural doğum falan hepsi var. Hangi doktor daha iyi onu bilemiyorum orda doğum yapmış birileri çıkarsa yazar umarım buraya.
0 oy
tarafından
Benim Zeynep Kamille ilgili hiç bir fikrim yok. Bence en sağlıklı bilgi hastaneyi aramak olacak. Oradakiler bütün sorularını doğru bir şekilde cevaplayacaktır. Umarım her şey istediğin gibi olur.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap
22, Kasım, 2015 Hamilelik kategorisinde Tuğba tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
7, Mart, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
29, Nisan, 2020 Hamilelik kategorisinde Aslı tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
9, Ağustos, 2015 Hamilelik kategorisinde Betül tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
10, Temmuz, 2015 Hamilelik kategorisinde Gülhan Altun tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...