web analytics
0 oy
189 kez görüntülendi
Bebek kategorisinde tarafından

Kızlar bebeğim 6 aylık ama hala ayaklarını yere basamıyor başına böyle birşey gelen oldu mu? 2 aylıkken kalça ultrasyonunda bir sorun çıkmadı ama endişeleniyorum.

1 cevap

0 oy
tarafından
Benim oğlumda basmıyordu hatta eşimin müşterisi aldı ömeri ayaklarından tuttu dik dursun dedi çok kızmıştım durmuyor işte allah allah küçük diye sonra emeklemiyor diye herkes söylüyordu 9 aylıkken emekledi 10.5 aylıkken adım attı 11 aylıkken evi geziyordu kafanıza takmayın herşeyin zamanı var :)
tarafından
Evet canım bugün bayram gezmesinde çok moralim bozuldu bu çocuk basamıyor doktora falan götürün dediler insanın kafasını karıştırıyorlar. çok sağol canım içime su serptin :)
tarafından
Geç basabilir ama erken yürüyebilir benimkisi gibi bizimkine de şimdi konuşmuyor diye taktılar aa 2.5 yaşında hala konuşmuyor mu cık cık cık doktor problem yok çok zeki konuşacak birden diyor ama millete sorsan geç kaldı niye konuşmuyor şununki konuşuyor bununki konuşuyor ben artık he he diyip geçiyorum
tarafından
Rabbim kimseyi evladı ile imtihan etmesin inşallah çok zor yaa birde böyle millet konuşunca iyice sinir oluyor insan en iyisi umursamamak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 9 Bebek kategorisinde İmran tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
30, Nisan, 30 Bebek kategorisinde Miray tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
0 oy
6 cevap
13, Haziran, 2016 Bebek kategorisinde Gülden tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
6, Ocak, 2016 Bebek kategorisinde Ebruli tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...