0 oy
675 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından

Kızlar Afedersiniz bişey sormak istiyorum 4+4 hamileyim ilk aylarda ilişki nasıl oluyor? İlişkiye girilir mi yoksa yasak mı? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Düşük tehliken yoksa aşırıya kaçmadan bir sakıncası yok kardeşim aksine çocuğa mutluluk veriyormuş...

0 oy
tarafından

Yok yani bence yok sakıncası canım ama dikkatli olun yavaş olun :)

0 oy
tarafından

K.bakmayın kızlar doktora soramadım tecrübe her zaman iyidir buraya sormak istedim

0 oy
tarafından

Canım önceki düzeninden biraz daha farklı olsun mesela 2 3 gün de birse 5 6 ya çıkar bence çünkü çocuk tam yerleşme zamanında zaten anneyle babanın ilişkiye girmesi bebeğe mutluluk hormonu salgılıyormuş ve bebekte mutlu oluyormuş ben 12 haftalık gebeyim 7 günü bile geçiyor gerçi benim geçensene bir bebeğim öldü karnımda ama onda normaldim dikkat etmiyordum acemilik ama şimdi eşimde bende otomatikmen tedirgin oluyoruz ama ilk 3 ayla son 3 ay dikkatli olunması gerektiğini dikkatli hareketler olmasını biliyorum çevremdeki çoğu gebiş 4 gün de bir ilişki oluyorduk diyor canım sen yine doktoruna sor çekinilcek hiçbişey yok doktorun daha iyi bilir senin halini ne yapman gerektiğini nasıl davranacağını o daha iyi bilgilendirir herkesin farklı gebeliği sonuçta

0 oy
tarafından
Kişiden kişiye değişiyor bence kızlar benim hiç öyle sorunum olmadı çok korkmadım da açıkçası bişey olacak diye zaten kendiliğinden isteğim azaldı (ağırlaştıkça) doktorlara da herşeyi soramıyorsun ki devlete gidiyorum aklımda deli sorular gidince sorarım diye mümkün değil olmuyor :)
0 oy
tarafından

Bana yasak deyildi ama biz bebeğe zarar gelir korkusuyla hiç birlikte olmadık 8 gün sonra doğumum var insallah. doktorunuz sizin sağlık durumunuza göre daha iyi karar verir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
5, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde Emine tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
3, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
0 oy
10 cevap
9, Mart, 2017 Hamilelik kategorisinde Aysun tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...