0 oy
395 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Selam arkadaşlar 28 haftalık gebeyim bugün eşimle alışveriş merkezine gezmeye gittim karnımda bir sertleşme oluştu nefes almakta zorlandım kasılmamı derler 20 dakikada bir 1 dakika kadar devam etti durdu pek önemsemedim eve geldim 10 dakikaya kadar indi uzandım yatıyorum 15 20 dakikada bir sertleşme oluyor pek doğum sancısı gibi değil ayağa kalksam sıklaşıyor kasığımda dolgunluk hissi var acaba erken doğum riskimmi var öbür çocuklarımda ağrım oluyordu şiddetli bunda pek ağrım yok sertleşme var ancak kasıklarımda sızı var acaba doktora gitmeme gerek varmı?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım dikkat et aynı şikayetle geçen hafta gittim hastaneye 31 haftalık hamileyim doğum başlamış dedi bir gece yattım çok şükür atlattık yani ihmal etme umarım bir şeyin yoktur
0 oy
tarafından
Benimde oluyor sertleşme ve kasılma baskı hissi hatta az önce geldim acilden sancı çıkmadı Nts de. Ama benim lekelenmem de oluyor progestan ve adalat crono kullanıyorum.
0 oy
tarafından
cnm doktora git nst ye bağlasınlar benimde 26 haftalıkken kasılmalarım oldu hastanede yattım 5 gün çok şükür doğum önlendi bence ihmal etme

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
16, Şubat, 2016 Hamilelik kategorisinde Bilkay tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
23, Ağustos, 2015 Hamilelik kategorisinde Bade tarafından soruldu
0 oy
7 cevap
23, Aralık, 2016 Hamilelik kategorisinde Bal Öğretmen tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
24, Ağustos, 2015 Hamilelik kategorisinde Gülçin tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...