0 oy
240 kez görüntülendi
Bebek kategorisinde tarafından
Kızlar yardım lütfen ???? Bebeğim beni emmiyor gögsümü verir vermez ağlıyor. sütüm gelmiyordu bir kaç kez sağdım verdim yetmiyordu mama verdim biberona alıştı almıyor şimdi kızlar yardım edin lütfen nasıl alıştırcam tekrar gögsüme

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olursa olsun zorla benim kızım 5.5 aylık 2 ay sağarak verdim biberona alıştı sonra sütüm kesildi yok biberona alışır yok seni emmez diyorlardı sinir oluyordum emer emer diyordum emmedi şimdi o kadar pişmanımki bir çocuğum daha olsa diyorum ne yaparsa yapsın emziricem. Çok okuyorum ben böyle olan bazı anneler çok azimli ne yapıyorlar ediyorlar tutturuyolar memeyi. Ben yaşadığım için söylüyorum tek pişmanlığım ağlıyor diye dayanamıyorsun ama dayan ve memeni tuttur inşallah tutar.
0 oy
tarafından
Ins canım ya çünkü böyle çok üzülüyorum korkuyorum hep emmeyi bırakır diye
0 oy
tarafından
Ben düşünemedim herkes çok karışıyordu artık bıkkınlık gelmişti zaten slikon uçla emziriyordum göğüs ucum yoktu üstüne sarılık oldu bir gece ışın tedavisi gördük yeterki doyduğundan emin olayım dedim verdim biberonu sonradan tekrar emzirebilirim diye düşündüm . İnsan sonradan anlıyor mama veriyorsan kaşıkla ver karnı doysun ama gerçekten alışıyolarmış. Rabbim kolaylık versin benim gibi pes etme gerçekten pişman olursun.
tarafından
Ins canım ya çok saol
0 oy
tarafından
Canım prematüre bebek annesi olarak oğlum tam 54 gün küvezde kaldı emzirmeye giderdim azcık çeker oynardı memeyle eve geldik yine aynı ve sütüm yetmedi mama da kullanıyorum. Bir gün sabahdan akşama kadar emzirmeye çalıştım anlık doyup uyudu 15 dk en fazla uykusu. açlıktan uyuyamadı ve akşam artık iyice acıkıp emdi. yani aç kalacak ama sabredeceksin. yarın sabah kaktığından itibaren dene acıkınca mecbur emiyorlar. Tabi kimi bebekde acıkıp daha çok sinirleniyor hiç almıyor ama denemekde yarar var.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap
5, Temmuz, 2017 Bebek kategorisinde Yıldız tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
15, Eylül, 2016 Bebek kategorisinde Elvan tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
6, Aralık, 2015 Bebek kategorisinde Özge Altun tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap
1, Ekim, 2017 Bebek kategorisinde İlkay tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
20, Mart, 2016 Bebek kategorisinde Burcu tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...