0 oy
257 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Merhaba hcg sonucunu doktora gösterdim hamile olduğumu söyledi ama keseyi görmem lazım dedi ultrasyon ile üstten baktı göremedi alttan bakınca keseyi gördü ama içi boş bebek yok dedi boş gebelik olabilir son adet tarihine göre 8 haftalık olması gerekiyor buna rağmen neden üstten görünmedi acaba geç döllenmeden dolayı çok küçük ondanmı göremedi allah rızası için böyle bir durum hakkında bilgisi olan beni aydınlatırsa çok mutlu olucam kafayı yemek üzereyim tamamen çökmüş durumdayım böyle birşey yaşayan varmı yani boş gebelik teşhisi konulduktan sonra bebeğini gören varmı pazartesi tekrar gidecem dr'un dediği gibiyse kürtaj olmam gerekiyormuş. Bilgisi olan lütfen bilgi versin.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka doktora da göster bence..
0 oy
tarafından
Bende başka doktora danışmanı öneririm bir arkadaşım da boş gebelik aldırman gerek dediler başka doktora gittik muayeneden ağlayarak çıktı çünkü doktor kalp atışlarını bile dinletmiş ve çok sağlıklı bir bebek demiş az kalsın boşu boşuna gidecekti şuan kızı doğdu ve maşallah çok sağlıklı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
11, Haziran, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
20, Temmuz, 2015 Hamilelik kategorisinde sefanur tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
7, Ocak, 2016 Hamilelik kategorisinde Leyla tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
25, Ağustos, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
6, Aralık, 2015 Hamilelik kategorisinde Züleyha Çiçek tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...