0 oy
497 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
11 haftalık hamileyim. Hamileliğimin başından beri baş dönmem vardı ama şimdi dahada arttı. Pekmez içiyorum ceviz, fındık, fıstık her şeyi yemeye çalışıyorum ama neden olur sizce ? Ayakta ellerim ayaklarım titriyor bayılacak gibi oluyorum sürekli yatıyorum.. Var mı böyle olan ? Teşekkürler.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tansiyon düşüyor ondan oluyor bir de vücudun da beta hcg hormonu en yükseğe çıkıyor vücüt adapte olamıyor doğal olarak. Tuzlu ayran tuzlu çubuk tarzı şeyler yemeye çalış ve sakın mideni boş bırakma .oturduğun yerden ani kalkışlar yapma.
0 oy
tarafından
Allah şifa versin benimde sürekli halsizliğim var kansızım
0 oy
tarafından
Canım baş ağrısı. Baş dönmesi ve halsizliği kusmayı ben 18 hafta sonunda bitirdim allah kolaylık versin bunlar normal normal şeyler sadece dikkatli beslen iyi uyu.
0 oy
tarafından
Var canım bende aynıyım ne kadar sürecek bilmiyorum çok rahatsızlanınca serum bağlıyolar bol bol yat dinlen canım asla aç kalma çünkü en iyi olduğun an midenin çalıştığı an olacak kendini iyi hissetiğinde de elinden geldiği kadar çık dolaş hiç birşey yokmuş gibi :) Allah kolaylık versin canım.
0 oy
tarafından
Kanından besleniyor canım surekli kan sayımı yaptır ne çıkacak bakalım
0 oy
tarafından
Aynen bende bayılıyordum ellerim ayaklarım kesiliyordu aniden. Evden çıkmaya korkardım sürekli şekerli ılık su yaptım içtim Allahım inşallah hayırla kucağına almanızı nasip etsin ?
0 oy
tarafından
Tansiyonun düşüyordur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
25, Ocak, 25 Hamilelik kategorisinde Zübeyde tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
13, Aralık, 2016 Hamilelik kategorisinde Hafize tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
19, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde Yelda tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...