0 oy
275 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Arkadaşlar bugün doktora gittim 6 haftalık hamileyim guatr çıktı 4.5 değerinde bi zararı olurmu daha dahiliye çıkıcam ama kafam karıştı bir de kalp atışını daha dinletmedi ne kadarlıkken dinletirler

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Guatr bendede var boğazım kuruma yapıyor arada. 28 haftalık hamileyim
0 oy
tarafından
Canım bendede guatr var diğer gebeliklerimde sorun yaşamadım şimdi ise gebeliğim 13 haftalık inşallah yine bir sorun yaşamam
0 oy
tarafından
bende de 7 haftalık olduğumda oran o civarda çıktı. Endokrin bölümüne gittim. o değerin yüksek olması bebeğe zararlıymış. bir guatr ilacı verdi. değeri dengelemesi için. 1 ay kullandıktan sonra gel test yaptıralım dedi. haftaya gidip baktıracağım. kesin endokrin bölümüne gitmelisin. verdiği ilacın da hiçbir yan etkisi bebeğe olmadığını belirtti.
0 oy
tarafından
Endokrin den öncede dahiliye ye gideceksin orası seni yönlendiriyor zaten endokrine aylık kontrollerin olacak 7 aylık hamileyim 7 aydır her ay test yaptırıyorum en düşük ilacını kullanıyorum bende ..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
10, Ocak, 2016 Hamilelik kategorisinde Alya tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
17, Mayıs, 2020 Hamilelik kategorisinde Pınar tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
0 oy
1 cevap
5, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...