web analytics
0 oy
78 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından soruldu
Arkadaşlar bugün doktora gittim 6 haftalık hamileyim guatr çıktı 4.5 değerinde bi zararı olurmu daha dahiliye çıkıcam ama kafam karıştı bir de kalp atışını daha dinletmedi ne kadarlıkken dinletirler

4 Cevaplar

0 oy
tarafından cevaplandı
Guatr bendede var boğazım kuruma yapıyor arada. 28 haftalık hamileyim
0 oy
tarafından cevaplandı
Canım bendede guatr var diğer gebeliklerimde sorun yaşamadım şimdi ise gebeliğim 13 haftalık inşallah yine bir sorun yaşamam
0 oy
tarafından cevaplandı
bende de 7 haftalık olduğumda oran o civarda çıktı. Endokrin bölümüne gittim. o değerin yüksek olması bebeğe zararlıymış. bir guatr ilacı verdi. değeri dengelemesi için. 1 ay kullandıktan sonra gel test yaptıralım dedi. haftaya gidip baktıracağım. kesin endokrin bölümüne gitmelisin. verdiği ilacın da hiçbir yan etkisi bebeğe olmadığını belirtti.
0 oy
tarafından cevaplandı
Endokrin den öncede dahiliye ye gideceksin orası seni yönlendiriyor zaten endokrine aylık kontrollerin olacak 7 aylık hamileyim 7 aydır her ay test yaptırıyorum en düşük ilacını kullanıyorum bende ..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
10, Ocak, 2016 Hamilelik kategorisinde Alya tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
0 oy
1 cevap
5, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
24, Eylül, 2015 Hamilelik kategorisinde misafir tarafından soruldu

716 soru

2.5k cevap

161 yorum

227 kullanıcı


Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...